| Ela_Karina_1979 a întrebat:

Va rog ajutati-ma imi tot apare eroarea asta la drakensang:Nebula3 Application error(D3D9RenderDevice::SetupAdapter () has failed with 'D3DERR_NOTAVAILABLE'
Thread: graphicsinterface Thread)

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sebastian234 a răspuns:

Reinstaleaza DirectX 9. Si pune crack-ul in folderul unde l-ai instalat. Funda?

| Ela_Karina_1979 explică (pentru Sebastian234):

Ms e de folos, stii cum sa fac sa imi instalez un minecraft care nu imi trebuie cont plz, linkulbig grin

| Ela_Karina_1979 explică (pentru Sebastian234):

E de folos imi dai si un link de unde pot instala DirectX 9

| Sebastian234 a răspuns (pentru Ela_Karina_1979):

DirectX se ia de pe siteul de la Microsoft

| Sebastian234 a răspuns (pentru Ela_Karina_1979):

Ia minecraft cracked (cracuit) la cracuit nu iti trebuie cont.