| Robotzzzi a întrebat:

Buna TPU.Va rog sa ma ajutati cu niste jocuri ca m-am plictisit de ce am in calculator pana peste cap nu stiu ce sa ma mai joc.Am calculator pentium 4 spre 5 cu 1 gb rami 1 gb placa (nividia GT 9500)
Va rog frumos sa ma jutati niste jocuri de actiunea sau strategie cu crime...Va rog

7 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Cod(nu neaparat ultimele), Nfs, Battlefield 2, Crysis 1, Gta vice city, Mafia 1, Hitman 4, Knight Rider

| Robotzzzi explică (pentru roormaf12):

Am terminat mafia 1 si mafia 2 si gta vice city si san andreas si nfs le-am terminat toate hitam primele 3! M-am saturat

| Robotzzzi explică:

Imi pare rau call of duty assasin cred gta 4 numi merg!

| Robotzzzi explică:

Nu-mi merge call of duty assasin cred gta 4 si grid

| Robotzzzi explică:

Nu-mi merge cal of duty assasin cred gta 4 si grid.Nu primesti funda am scris ceva mia sus respectati! Care nu respecta nu primeste funda

| WJonnie a răspuns (pentru Robotzzzi):

Cum ma aveam cardul asta tot ce aveai si ma jucam jocurile astea daca nu il aveam iti dadeam un alt raspuns m-am jucat pe el si medal of honor warfighter

| WJonnie a răspuns:

Call of duty modern warfare 3
need for speed most wanted 2012(nu sunt sigur dar incearca)
Assassin's creed 2
gta IV
Grid