| black_1142 a întrebat:

Ce jocuri pot juca pe un calculator cu 256 Mb de rami si 256 placa video(dau funda pentru cel mai bun raspuns) >Nu stiu ce procesor are dar e pentium 4

4 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Deci poti juca delta force land warriordeleta force black hawk down serious sam the second encounter NFS most wanted NFS carbon (desi ma indoiesc la faza cu RAm) raturn to castle wolfestein

Deci fundita?

| catalineusx a răspuns:

Poti juca Gta san andreas si poti juca jocuri de ps2 daca ai un program.Ia id-ul meu si vorbim pe mess:catamaryo

| Valentin_5229 a răspuns:

Tarzan.Hercule,chicken invaderslaughing

Răspuns utilizator avertizat