| ChelaruRazvanIonut a întrebat:

Vreau sa achizitionez un joc pe pc de pe steam si am 2 nelamuriri 1cardul cu care platesc trebuie sa fie neaparat in euro? Si 2 daca trebuie neaparat cardul in euro pot sa platesc prin paysafecard in lei sau trebuie neaparat in euro? Dau fundita foarte foarte mare

Răspuns Câştigător
| misu2315 a răspuns:

1. Cardul nu trebuie sa fie in euro.
2. In Romania, ca sa cumperi paysafecard platesti cu lei.

| ChelaruRazvanIonut explică (pentru misu2315):

Dar eu am incercat sa iau cs go cu un card si imi spunea ca nu este valit pentru achizitia aceea cu toate ca am bani pe el

| misu2315 a răspuns (pentru ChelaruRazvanIonut):

Pai csgo e 12 euro daca tin minte deci iti trebuie unul de 10 si unul de 5.