| gabinezu a întrebat:

Buna TPU vreau sa va cer parerea legata de ce jocuri sa mai joc calculatorul meu are Intel Pentium Dual CPU(deci suporta mai mult) 1.80 GHz 1GB Ram as dori jocuri gen Leauge Of Legend, 4Story,Metin,Need For Speed, Cabal, Fifa am jucat mai toate jocurile asa ca daca imi raspundeti dati-mi mai multe jocuri nu doar unul. FUNDA

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Http://systemrequirementslab.com/cyri

iti alegi un joc pe care il cunosti si vrei sa il joci, apesi pe click(can i run it) si o sa vezi daca iti ruleaza

| gabinezu explică (pentru HaKa93):

Da e ok ce site ai dat doar ca nu imi plac jocurile alea si nu merge se blocheaza

| HaKa93 a răspuns (pentru gabinezu):

Pai iti alegi tu ce joc vrei. ii scrii numele acolo iar apoi apesi pe a 3-a optiune si o sa iti arate cerintele recomandate si minime de la jocul cautat

| gabinezu explică (pentru HaKa93):

Pai asa am facut acuma merge doar ca nu gasesc nici un joc bun cu ce am eu pff crying((((((((((

| Gameru a răspuns (pentru gabinezu):

Fifa 14 ai jucat?

| gabinezu explică (pentru Gameru):

Nu n-am jucat dar merge pe ce am eu?

| Gameru a răspuns (pentru gabinezu):

Clar daca ai placa cel putin de 512winking

| gabinezu explică (pentru Gameru):

Hmm n-am stiutpana acum dar mi-am luat fifa 11 doar ca nu stiu cum sa dau pase sut sa fac scarita dribling ma ajuti?

| Gameru a răspuns (pentru gabinezu):

Nu stiu nici eu doar ca trebuie sa imi iau placa video si dupa ce imi iau imi fac fifa si iti zic.