| alasca444 a întrebat:

Buna TPU vreau sa va intreb daca stiti un mt2 pvp pvm cu batalie+9 si sa evoluezi foarte usor dar sa numi dati urmatoarele mt2:hammer oriental light tdl mondial etc dar vreau unul nou 2012 plsss dau funda tongue P.S: fara injuraturibig grin

5 răspunsuri:
| iRobby a răspuns:

Metin2 X si Steel.

| KingCobra a răspuns:

Cel mai misto metin pe care l-am jucat a fost Metin2 Steel, rate de 1000%, si e misto ca din 12 in 12 ore poti vota pentru MD, si sa i-ti ei tot felul de chesti, daca ai ip dinamic poti vota in continu P.S. are 4 kinguri 4 iti spune ca da 1720 parca dar da mai putin decat king3 care da 1500 aparare, 4 il ei de pe site gratis cu MD.

| Eugen2012 a răspuns (pentru KingCobra):

La mt2 steel sa evolueaza repede

| KingCobra a răspuns (pentru Eugen2012):

Da doar ca de la +6 ca sa faci +7 iti trebuie o perla alba, pentru+8 una albastra iar pentru +9 una rosie.Ca sa transformi din ceva in alceva iti trebuie 3 perle din fiecare. Ca sa faci o perle trebuie sa iti ei un inel de teleportare, pentru alba iti trebuie 10 limbi de broasaca, le gasesti in templu la niste broaste mici verzi care sunt in echipa cu uni maroni mai mari, pentru albastre 10 globuri de ghiata, teleporteazate pe muntele sohan si du-te in dreptunghiul de langa portalul de jos drepta care duce in padure, iar pentru rosii ai neoie de 20 dinti de orc negru, sunt orici negri pe langa templu doar du-te cu inelu.

| BNGR a răspuns:

Nu e chiar usor, dar nici greu...echilibrat.

http://play-metin2.com/