| cυρcαкє a întrebat:

Vreau si eu un joc pe PC (nu pe net) multiplayer, si sa nu fie IMVU, Metin2, SAMP, CS(ca nu prea imi plac). Funda!

3 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Nu stiu.incearce niste jocuri mai de proasta calitate daca vrei [cel putin eu numai d`astea stiu ultiplayer] gen... FORD3 FORD2 si NFS`urile facute fake! stiam eu un site cu un nfs care sincer nu era obisnuit parea a fi mai mult GTA SA decat nfs! singura diferenta era ca nu te vedeai ca om... oricum cauta pe netwinking
SUCCES`URI! laughing

| cυρcαкє explică (pentru LeonardoDiCapra):

Mdeah.big grin Thx de rasp dar nu-s baiat, deci nu ma joc NFS, plus ca l-am incercat big grin

| LeonardoDiCapra a răspuns (pentru cυρcαкє):

Apropo scuze dar daca eu nu stiu jocuri de fete ce sa fac? ai incercat sa iti downloadezi sims 3? e ceva cool...si are si coduri...nu e online deci il poti juca o data la 3 luni daca u asa ai chef happy