| Florea_Ramona_1981 a întrebat:

Buna tutror. De ani de zile ma zbat sa gasesc un joc de care nu ma mai puteam desparti la un moment dat si care imi macina si acum creierii. Era un fel de jigsaw, dar cu piese care alcatuiau fie animale, fie peisaje. Piesele erau de diverse forme, mai mari, mai mici, in general lunguiete, ascutite. Aveai un anumit nr de piese care veneau pe un tub, pe ceva. Cand se umplea tubul, pa, pierdeai runda. Avea si un fundal sonor super fain, ceva relaxant, linistitor. Cand incepeau sa se aglomereze piesele in tub, erai avertizat sonor. Daca se inchidea un soi de usita, trebuia sa astepti pana se deschidea iar, ca sa poti sa primesti iarasi piesele si sa faci puzzle-ul. Cine vrea sa ma ajute? Spune-ti-mi care este jocul! Va dau si funda, si papion si ce mai vreti voi! Imi amintesc ceva cu zoo sau animals la nume.

3 răspunsuri:
| RaduFlorentin34 a răspuns:

Il iei de aici (NU E VIRUS!) : https://mega.nz/#! agUBXQaK! TVtBqqkCz_MgDulzaWmP0o8aCCrsXSktOf_w6u-yoLA