| AlexaAlexandra11 a întrebat:

Buna tuturor, am o mare problema.
Cand intru pe Google Chrome imi apare o chestie cu Qvo6, din cate am inteles e un virus si are legatura cu ceva program Desk 365 care nu stiu cum a aparut in pc-ul meu si l-am dezinstalat, daar nu stiu ce trebuia sa bifez sau mai stiu eu ce la programu ala ca sa pot sa scap de virusu asta.
Am cautat multe video-urii si le-am incercat pe toate la rand dar credeti-ma ca nu pot sa scap de el. sad
Ajutati-ma va rog frumos.
Dau o fundita maree!
[Scuzati categoria].

1 răspuns:
| Anticarul a răspuns:

Cea mai buna si mai sigura solutie este sa iti reinstalezi windows-ul