| RafaelAlex a întrebat:

Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema:am un virus in browser sau in PC si nu stiu cum sa scap de el! Virusul este Qvo6 si tot imi apare ca pagina de pornire la browsere, desi pagina de pornire este Google! Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Uite detalii chiar pe site-ul lor http://www.qvo6.com/uninstall.html

| Rockat a răspuns:

Sa dezinstalezi browser-ul si sa stergi din my computer la programe tot ce a fost in fila browser-ului si sa pui un antivirus bun sal caute, apoi poti reinstala browser-ul