| vegasvegas a întrebat:

Sall,TPU.Am si eu o problema,in legatura cu jocul Far Cry 4, jocul il am original,l-am instalat, totul ok, vreau sa mentionez ca am Intel Core 2 Quad Q9550, 4Gb Ram DDr 3, Placa video HD 7770 256 Bit,in fine intru in joc sta ce sta,se face ecranul negru si asa sta.Nu inteleg de ce imi face chestia asta cand eu nu am Dual Core, eu stiind ca numai la un Dual Core face probleme.

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Incearca sa scoti toate usb-urile inainte sa intri in joc (exceptie mouse desigur). Ce windows folosesti?

| vegasvegas explică (pentru Vanqu1sh):

Windows 7 Ultimate

| Vanqu1sh a răspuns (pentru vegasvegas):

Pe 32 sau 64?

| vegasvegas explică (pentru Vanqu1sh):

64 bit, acuma am instalat update tot asaimi da blackscrren si imi da si o eroare
file system failure aborting execution
'd:/far cry
4\data_win32\generated\databases\generic\mapproperites_deafault.ndb

| Vanqu1sh a răspuns (pentru vegasvegas):

Pai si de ce imi dai funda, incercasi faza cu usb-urile?

| vegasvegas explică (pentru Vanqu1sh):

Da am incercat tot asa, imi da