| 13Denisa a întrebat:

Buna tuturor. Am un telefon iphone 3, aseara nu mi s-au mai cuplat toate comenzile si i-am dat sa se reseteze. S-a resetat si acum imi apare pe ecran sigla de la iphone. L-am pus la incarcat si imi aparea ca se incarca, acum din nou imi apare sigla pe ecran. Ce s-a intamplat cu el, ce sa fac sa isi revina. Mentionez ca NU l-am scapat pe jos.

1 răspuns:
| Th3DJBiscuit a răspuns:

La Iphone n-are cum sa se strice decat daca ai fost pacalita si ai cumparat o macheta ca sora mea si ea a crezut ca telefonul e bun si sa strica dupa 2 luni
eu am un iphone ca al tau l-am scapat dela etajul 8 si tot imi merge bine telefonul tie s-a stricat repede cred dar nu stiu ce sa spun ai fost pacalita deci trebuie sati ei altul dar ai grija sa nu fie macheta si sa stii ca la iphone poti sa dai 3d sa joci jocuri de ps2 ps1 psp si altele funda