| 13Denisa a întrebat:

Buna tuturor. Am un telefon iphone 3, aseara nu mi s-au mai cuplat toate comenzile si i-am dat sa se reseteze. S-a resetat si acum imi apare pe ecrat saigla de la iphone. L-am pus la incarcat si imi aparea ca se incarca, acum idin nou imi apare sigla pe ecran. ce s-a intamplat cu el, ce sa fac sa sis revina. Mentionez ca NU l-am scapat pe jos.

Răspuns Câştigător
| cosmin2sun a răspuns:

Fa asta : tine apasat butonul home si butonul de blocare apasate in acelasi timp pe o durata de 10 secunde nu mai mult. Si va merge din nou. Si eu am patit ca tine de multe ori sin nu stiam ce sa fac pana mi-a zis cineva.

| 13Denisa explică (pentru cosmin2sun):

Am tinut, e geaba, imi apare la fel.

| cosmin2sun a răspuns (pentru 13Denisa):

Atunci descarca REDSNOW PT iPHONE-ul tau si urmeaza acei pasi cand deschizi aplicatia. Cu asta sigur trebuie sa mearga