| 13Denisa a întrebat:

Buna tuturor. Am un telefon iphone 3, aseara nu mi s-au mai cuplat toate comenzile si i-am dat sa se reseteze. S-a resetat si acum imi apare pe ecrat saigla de la iphone. L-am pus la incarcat si imi aparea ca se incarca, acum idin nou imi apare sigla pe ecran. ce s-a intamplat cu el, ce sa fac sa sis revina. Mentionez ca NU l-am scapat pe jos.

2 răspunsuri:
| Carton a răspuns:

Poate-i fake big grin

| Vicky1999 a răspuns:

Buna,fratele meu tot are un iphone 3 original, un timp ecranul telefonului se facuse alb si nu stiam ce se intamplase.Trebuie sa il lasi sa se descarce de tot si apoi sa il pui la incarcat.Dar nu il punea acum.Lui i s-a intamplat asa de 2 ori dar la lasat se se descarce de tot ana nu ia mai ramas nici un procent dar dupa aceasta la pus la incarcat.