| oj a întrebat:

Buna tuturor sunetimi va rog cum pot sa joc subway surfers miami la pc va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, Gari, eu il am pe tableta si la mine face turul lumi. Nu cred ca mai poti sa joi in maiami dar acum este in Paris. Si imi pare rau pentru vestea proasta.

| TomyRO a răspuns:

Il cauti pe internet, il descarci, instalezi si joci!

| oj explică:

Dar eu vreau sa joc la calculatoor macar si Paris sa fie dar la calculator s pot juca pentru ca nu dispun de un telefon pe versiunea android sau ios sau de o tableta