| anonim_4396 a întrebat:

urgent! vreau sa"mi iau alta unitate centrala. ce fel de procesor ziceti ca ar fi mai bunn? am avut un amd l"am dat. acum vreau sa"mi iau altul ori amd mai puternic ori alt fel de procesor .pareri...calcu o sa fie in special pentru jocuri, care ziceti ca e mai bun...pareri astept mersihappy

1 răspuns:
| MioaraParalescu a răspuns:

Cam pana in ce pret sa fie procesoru?
Eu ma pricep destul de bine la calculatoare daca vrei poti discuta cu mine pe mes si vb acolo.Trimite id-ul pe privat