| angelamaria a întrebat:

Buna va rog frumos ajutati-ma! Am acasa un router wireless si un telefon cu wi-fi. Am incercat sa ma conectez la internet prin wi-fi si imi cere un cod de securitate dar nu stiu care e. Ma puteti ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
| sqrtnoshoot a răspuns:

Maria,codul de securitate este acelasi cu parola de la internet. Daca ai calculator te poti baga in setari de retea si vezi acolo parola. ai grija sa fie scris cu aceleasi litere(mari sau mici) funda?

1 răspuns:
| angelamaria explică (pentru sqrtnoshoot):

Multumesc mult. Daca ai id de facebook cauta-ma si mai vorbim.
P.S. pe facebook sunt angy angela. multumesc pentru raspuns