| Mr2000 a întrebat:

va rog sa imi spuneti daca ruleaza GTA V pe setarile normale.
PLACA VIDEO : AMD A4-6300 APU with Radeon(tm) HD Graphics, 3.70 GHz, 4 GB RAM, 64bit
URGENT, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Cum a spus și Stefancalin1997, de abia scoți 30 cadre pe secundă. Dar oricum nu este jucabil pe acea configurație din următoarele motive:

- procesor dual core foarte slab
- doar 4GB RAM din care 1GB este rezervat pentru placa video integrata in procesor
- placa video integrata foarte slaba

Jocul necesită minim să ai 4GB RAM, jocul folosind undeva la 3GB RAM cu setările la minim.

1 răspuns:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Cu direct x9 si pe rezolutie de 800x600 sa undeva pe acolo o sa ai vreo maxim 30 fps adica jucabil merge incercat.