| cristian_8123 a întrebat:

Buna va rog spuneti-mi si mie ce se intampla cu metinul meu. Am ajuns acasa si cand am intrat. am stat 2 minute si m-a scos, apoi cand a incercat sa intru din nou mi-a spus ca " eroare la conexiune" si acum, daca incerc sa intru imi spune:
1: vei fi conectat la server
2: ai fost conectat la server
3: conectarea ruleza
Dupa asta nu se mai inampla nimic straight face adica ramane asa cu "conectarea ruleza" va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| xStefanXxX a răspuns:

Tu n-ai nici o problema e din cauza server-ului

3 răspunsuri:
| Đäřký a răspuns:

Pune mai multi GB RAM la server pentru a nu mai avea lag si iti va merge.

| Tudooooooooooor a răspuns:

Clientul tau nu are nimic. Problema e cauzata de lagul server-ului.

| cristian_8123 explică (pentru Tudooooooooooor):

Mersi acum merge au cazut serverele