| DianaAlexe a întrebat:

vreau sa-mi instalez metin2 alaska oare o avea virusi? Daca stiti raspunusuri legate la intrebare mea va rog sa-mi spuneti.Dau funde pentru acest raspuns Multumesc!

2 răspunsuri:
| MaybeSomeone a răspuns:

Nici un metin nu poate avea virusi doar crakul e gasit ca virus, singura chestie e un keylogger, dar alaska nu are asa ceva bagat pentru ca e foarte popular si cu asa ceva si-ar strica reputatia si nu ar juca nimeni si ar ramane ownerul fara profit.
Deci nu happy e safe

| Niculae_Alin_Cristian_1993 a răspuns:

Metin2alaska iti "imprumuta" drepturile de administrator printr-un fisier de tip batch (de ala de ruleaza in cmd ma!)! ce creeaza un alt fisier cu numele getadmin.vbs (acelasi gen de fisier ca mai sus)
Si iti inmaneaza eori care nu sunt decat programe, erori imposibile, ca runtime c++.
Nu are virusi?
Pai, cam da!