| PrinceOf a întrebat:

Salut stiti cum pot face mai multi bani de colindat? ceva vreo tactica...nu vreau raspunusuri cu batjocore

7 răspunsuri:
| PrinceOf explică:

Dar cand se merge? seara, dimineata?

| Sindrex a răspuns (pentru PrinceOf):

winking eu de la 14:00 am pornt si pana la 21:43 am facut 200 lei big grin

| M1hai a răspuns:

Stii ce functioneaza, o colinda nou si foarte buna, merge 100 %

| Never4ever a răspuns:

Mergi la cat mai multe locuinte si vei face mai multi bani.

| AlleSiAtat a răspuns:

De Craciun nu urmaresti sa iei bani...conteaza spiritul de sarbatoare, mirosul acela si sentimentul in care zici,, Azi s-a nascut Hristos!''.winking
Paai...ai putea sa mergi la rude apropiate, de exemplu, matusa imi da 10 lei si cealalta 50.
Sau, o gluma...canti colinda, si dupa ce gazda spune ca ai cantat frumos etc., i-o mai colinzi o data si ii zici sa-ti dea dublu. laughing Oricum, asta merge doar in familie.

| andrei321 a răspuns:

Nu stiu ce tactica vrei tu sa gasesti,dar vad ca unii au gasit tactica "Hai sa sarim gardul si sa se lase cu un dosar penal", eu spun ca ori mergi doar la cunoscuti, dar cand mergi la necunoscuti si nu primesti bani, nu te pune sa dai cu pedarde sau sa injuri ca totusi e craciunul, eu primesc doar pe cei pe care ii cunosc.

| DaNcIuGoL a răspuns:

Ma eu si prieteni asa facem big grin :
Mergem cate 2 si incercam sa mergem la cat mai multe locuinte big grin