| hopeXxminnie a întrebat:

Buna! Vreau si eu sa imi instalez cs.go pe laptop si nu stiu ce model ar trebui sa imi instalez. Stiu ca 1.6 e cel vechi dar nu stiu care e cel mai nou si cel mai jucat acum. Vreau sa invat sa joc si am nevoie de cateva sfaturi de la voi. Merge jucat pe laptop? Ce model imi instalez cum intru pe servere cu romani, cum folosesc dicordul? Chiar vreau sa intru in lumea asta a gamingului. Multumesc mult de ajutor

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Counter-Strike 2 - varianta cea mai noua care a aparut anul acesta dar are cerinte de sistem mai mari!
Nu gasesti un server unde sa fie numai romani, acolo intra toata lumea...
Iti faci cont pe Steam, descarci de acolo care CS vrei si-l joci cu cine va fi atunci pe server!