| golem2345543 a întrebat:

Buna you! Mi-am recuperat parola yahoo prin numărul de telefon, dar acolo scria ca daca primesc mess de la ei se pot aplica taxe si tarife pe abonament. Eu vreau să vă spun că nu mai sunt pe abonament de 2 ani. Sunt pe cartela. Știți voi, din aia care trebuie să pui 6 euro credit. INTREBAREA MEA ESTE? IMI POATE GENERA COSTURI IN PLUS MESAJUL DE LA YAHOO DACA NU MAI SUNT PE ABONAMENT? SAU ACEL MESS E DOAR PT CEI DE ABONAMENT?

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Dacă abonamentul este închis, automat nu are cum sa ti se aplice niciun cost suplimentar

| gamersamp12 a răspuns:

Poate dar daca nu iesit pe abonament nu te afecteaza cu nimic, doar cand reincarci cartela iti va retrage creditul daca apar costuri suplimentare, insa nu ar trebui sa fie mari oricum.