| George12356456 a întrebat:

Am un abonament la Digi de 2 euro. Știți cumva ce tarife se percep pe mesajul in alta rețea? Dar pe minut?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca stiu bine, minutele incep de la data de 1 al fiecarei luni.

Fa-ti si tu un abonament "nelimitat" si nu mai ai problema cu epuizarea (costa 5 euro = cca. 23 lei lunar, sau chiar mai putin, daca sunt mai multe numere pe un abonament).

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru SMS: 0.012 euro (cu TVA)
La telefonie:
0.006 euro/minut - catre reteaua naționala fixa
0.012 euro/minut - catre reteaua naționala mobila
Vezi aici toate tarifele:
https://www.digiromania.ro/......il-optim-2

| George12356456 explică (pentru Bula):

Salut! Si ai idee in ce data se reseteaza minutele? Datele pe 25, insa de minute nu scrie nimic.

| Bula a răspuns (pentru George12356456):

Daca stiu bine, minutele incep de la data de 1 al fiecarei luni.

Fa-ti si tu un abonament "nelimitat" si nu mai ai problema cu epuizarea (costa 5 euro = cca. 23 lei lunar, sau chiar mai putin, daca sunt mai multe numere pe un abonament).