| DOLFY a întrebat:

BUNA ziceti-mi cum pot juca counter srike an retea cu alti prieteni care vreau sa joc cu ei detalii pas cu pas dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| Dvll_Miki_1995 a răspuns:

Pai este simplu. Pentru a te juca iti trebuie un server. Dai la find servers->Favorites->Add new server o sa-ti apara o casuta si acolo scrii sa spunem cs.fanaticii.net->Dai ok si dupa o sa-ti apara o lista unde ai serverul, dai dublu click pe el si gata, esti pe server. Inainte sa intri da-le si prietenilor tai serverul daca vreti sa va jucati impreuna. Succes si spor la fraguri!

| DOLFY explică (pentru Dvll_Miki_1995):

Am setat servaru ce mi l-ai zis tu si amu cand intru imi apare servaru ala de unde pot schimba alt servar sa imi apara atunci cand intru?

1 răspuns: