| theUnbounded a întrebat:

Sall TPU, Am si eu o intrebare! Acuma 1/2 Sptamana Pe metin 2 Steel Am donat 6 Euro,Aveam Mod si o armura foarte scumpa! Kontu aveam parola grea dar si id-ul! De la un timp imi disparea din iteme,Una cate una Iar intr-o dimineata era gol contul fara itm nimic SI NUSH cu ma spart contul, Daca aveti idei cum se sparg, Spuneti-mi! Funda :X

Răspuns Câştigător
| mitrutttzzz a răspuns:

Paii exista un hack care ii trebuie ID de mess si acel hack intra pe mes dierct si iti ia parola asa ceva am si eu
dar nu mai folosesc
ii periculos

3 răspunsuri:
| Kr5 a răspuns:

Cu imaginatie se sparg conturihappy sau prieteni tai care aveau informati despre tine dar e hot cu bun simt adica iti lua cate 1 item si tu cand ai vazut ca dispar nu le-ai mutat de acolo...esti sigur ca au fost furate? discuta cu ceilalti daca a mai patit cineva sau cu vreun gm

| theUnbounded explică (pentru Kr5):

Lol e steel frate, Aia abia iti spun " Salut " Nau ei timp pentru itemele furate ale altora!

| theUnbounded explică:

Da dar am vb cu prieteni mei si nu aveau cum sa stie niciunul si nici nu am auzit de mod la vreunu...Ei nu da bani in jocuri dar cand am vazut ca disparea de pe un cont itm, am mutat pe alt cont cu alt it si parola si atunci mi s-a spart sad