| anonim_4396 a întrebat:

Ma adresez jucatorilor de metin 2 ro! Care-mi spune si mie cum sa fac multttttti bani pe ro, ma tot uit la videoclipuri cu luigi si nu-mi dau seama cum si-o fi luat el toate itemele alea din farmat, pentru ca el spune ca n-a donat niciodata, si daca vedeti cum sparge un metin din 5 lovituri va inchinati... altii nu dau dmg-ul ala nici la 80 si el la 50... Adica vreau sa-mi spuneti unde sa farmez-ce lv sa am- ce iteme si ce bns. Multumesc mult! Funda garantat~~

6 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Si daca el spune ca n-o donat tu il crezi?
Pe ro nu-ti faci seturi aparari cu pv din farmat.

Răspuns utilizator avertizat
| PrinceOf a răspuns:

Daca ai peste lv 30..sau fa-ti un cont de 30 si baga fishbootu si lasi cateva minute si vinzi pestii...eu asa fac din 15 pesti fac 600k si dai pestii cu 35k buc

| AlaEsteEu a răspuns:

Stiu despre cine vorbesti (Luigi). Este foarte greu sa ajungi ca el pana la 35 e mai greu cu bani dar dupa poti farma la metine de nivel 35 pana iti faci iteme dupa 45-50 si incet incet ajungi la metine de 65 sa ai iteme e ideea... din farm alt cale nu este