| MiculFaraon a întrebat:

Deci: Eu joc metin 2 ro cu un amic dar faza e ca nu prea ma inteleg cu el pe cont deoarece el spune ca el face mai multe ca mine pe cont si ca munceste mai mult dar nu e asa. Noi avem cam vreo 6-7 conturi cu tot cu shopuri si farmeri. Ma gandesc sa schimb parola la toate conturile sau sa transfer toate itemele pe alte conturi dar daca o sa vada ce o sa zica. Spuneti-mi o scuza asa, ca sa ii spun ca ne-ar fi spart cineva contul sau asa ceva. Dau FUNDA!

1 răspuns:
| alin_9439 a răspuns:

Sal! Eu iti spun metin2 ro e o pierdere de timp voi impreuna puteti munci cat vreti asta nu conteaza! Pentru ca in metin 2 de la nivel 75 trebuie neaparat sa donezi bani reali pentru ca altfel nu ai cum sa rezisti trebuie sa ai itm full bonusate care costa o gramada apucate de un privat gen Metin2 BZ(Buzau) eu il joc si e foarte misto P.S Nu trebuie sa va stricati prietenia pentru niste conturi de metin2 ro marog asta e pararea mea happy