| Adrian808 a întrebat:

Buna ziua, am si eu o problema la steam respectiv cs go imi spune si mie cineva care e faza cu eroarea asta de nu pot cumpara si vinde skin-uri, cutii etc?
https://imgur.com/a/5xXyKJz
Mai exact ce trebuie sa fac? Trebuie sa cumpar un joc din steam sau ceva din cs go, daca cumpar o cheie de 2e pentru cutia din inventar o sa imi deblocheze optinea?

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Iti si spune ca trebuie sa astepti 15 zile si abia pe urma.

| Adrian808 explică (pentru aditimus):

Sa astept 15 zile doar? Gen nu trebuie sa cumpar nimic de la steam sau ceva? Doar astept 15 zile si imi deblocheaza?

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Daca ai facut un cont recent si te ai jucat doar jocuri gratis, fara sa cumperi ceva, atunci ai contul inca limitat. Asta inseamna ca trebuie sa bagi tu ~5$ si sa cumperi ceva de la steam store si dupa aceea este posibil sa mai astepti inca 15 zile. Iti recomand sa iti instalezi aplicatia pentru telefon daca ai de gand sa vinzi sau sa cumperi lucruri de pe marketplace

| Adrian808 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Gen trebuie sa cumpar un joc nu?

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru Adrian808):

Da, un joc deoarece nu ai inca acces la markeplace sa cumperi un skin sau altceva

| Adrian808 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Ok, imi poti recomanda un joc cv pana in 6e? pls