| HidegTibi a întrebat:

Buna Ziua! As dori sa stiu cat de bine ar merge GTA 5 pe PC cu acest Sistem.

Dell Precision T7400
Procesor:Quadcore Xeon X5460 4 x 3.16 Ghz, 12 MB cache, 1333 FSB, 8 GB RAM
HDD 500 GB
Placa Video:nVidia Quadro FX1800 768 MB DDR 3
Sursa:1000w

Răspuns Câştigător
| alii98 a răspuns:

Placa video nici de 1GB nu este deci nu cred ca o sa mearga prea bine pe ultra low eu zic ca o sa fie un miracol sa iti mearga fiindca trebuie si ddr mai mare sau GDDR5, o placa video de 1GB GDDR5 nu este foarte mult fiindca am vazut placa aceasta care este foarte buna
http://www.mediadot.ro/......ndforce-3x
deci una de 1GB si GDDR5 nu te costa prea mult

| HidegTibi explică (pentru alii98):

Sau ce spuneti despre sistemul asta.Cum va merge.
HP Z800 2 procesoare Hexacore X5680 6x 3.33 Ghz,
12 MB cache
32 GB RAM
HDD 2 TB, placa video nVidia Quadro 6000 6 GB, 384 biti
Astept pareri.

| alii98 a răspuns (pentru HidegTibi):

Asta iti merge pe ultra sigur si cu multe fps-uri la cat de puternic este dar poti zice ce DDR are placa? sunt interesat eu sa stiu

| HidegTibi explică (pentru alii98):

Este DDR3 - 1333

| alii98 a răspuns (pentru HidegTibi):

Mersi

5 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

NUMAI POT EFECTIV CU INTREBARILE ASTEA!
http://www.rockstargames.com/......stem-specs