| oxygen33 a întrebat:

Bună ziua, construiesc un site în php cu Notepad++ și mă confrunt cu o problemă. Fișierul css nu este interpretat, adică nu are nici un efect asupra layout-ului paginilor! Calea către fișier este corectă, fișierul are extensia ".css ", legătura din fișierul index.php este scrisă corect! Să fie oare o problemă cu serverul virtual? Eu am instalat XAMPP.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti sigur ca ai facut corect incluziune fiind vorba de un.php si nu. html?

http://stackoverflow.com/questions/3483213/how-can-i-include-css-in-php

| artur99 a răspuns (pentru suntserios):

Chiar daca ai server php, punerea silului tot in html se face...

| artur99 a răspuns (pentru suntserios):

Sigur se afla in head codul pentru stil? Ai putea sa postezi codul aici? sau in pastebin.com