| BloodyHuman a întrebat:

Buna ziua tongue, azi jucam cs 1.6 bestial (nu am mai jucat pana acum joc de cateva zile) si incepusem sa ma descurc destul de bine si dintrodata am luat destroy ca cica am facut rush si nu mai pot intra in joc raised eyebrows cum adica am facut rush si ce pot sa fac ca sa mai joc? funda!

Răspuns Câştigător
| prye a răspuns:

Instaleaza csu din nou si totul revine la normal... obisnuieste-te cu comenzi date aiurea da catre admini necompetenti Have A Nice Day

2 răspunsuri:
| Virkno a răspuns:

Din cate stiu eu rush este kill dupa kill, probabil ca ai facut prea mule kiluri intr-o singura runda si au zis ca ai hack si uite asa tiau distrus cs dar cel mai bine ca sati mearga cs din nou e sa il reinstalezi si nu lua in seama ce zic adminii ca se mai gasesc cativa sa zica ca esti codat si de fapt sa fie ei prosti dar in fine.Mult noroc!winking

| BloodyHuman explică:

Imi explicati va rog unde intru ca sa il teinstalez?