| NAndrei a întrebat:

Buna ziua TPU.Ma gandeam sa imi iau un Mouse care sa "lucreze" bine cu League of Legends.Eu m-am gandit la "A4tech Bloody V7MA Gaming", va rog sa imi spuneti daca este bun sau nu, daca nu sa imi dati niste exemple de alte mouse-uri tot pe la pretul acesta.

2 răspunsuri:
| nigearares a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DQCQCBBBM/ Asta este mai bun decat A4tech Bloody V7MA Gaming" dar daca til doresti este ok eu le-am incercat pe amandoua dar parerea mea ca terminator este mai ok funda :)

| NAndrei explică (pentru nigearares):

Ok poate Terminator este mai bun dar la Terminator preactivat vine doar cu primele 2 core-uri iar celelalte doua trebuie cumparate