| mario366 a întrebat:

Buna ziua TPU, stiu ca exista (nu stiu daca mai exista) un program vechi in care puteai sa joci jocuri gen kirby, pacman... pe pc, stiu ca puteai juca mii de jocuri cu ea jocuri vechi de pe console si ca imagine la aplicatie era un controler vechi de nitendo64 sau na ori cum o maneta veche, si daca stie cineva numele acelei aplicati asti fi foarte recunoscator.

Răspuns Câştigător
| DumitruS a răspuns:

Nu stiu aplicatia de care zici tu dar cred ca poti incerca Dos Box.