| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit acum ceva timp pe Google Play o aplicatie care iti transforma telefonul intr-un fel de controller. Dupa puteai intra pe un anumit site cu jocuri si puteai sa te joci folosind telefonul.Cam cum te-ai juca Wii.Stie cineva numele aplicatiei si site-ul de jocuri?

3 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Poate o aplicatie cu care poti sa intri pe calcuatorul tau si sa te joci pe elbig grin

| Ruxiii a răspuns (pentru MysteryMen):

Nu..nu era gen team viewer.Sincer..nu am descarcat-o.Dar m-am uitat pe imaginile din prezentare.Arata un site cu mov laughing si in descriere scria ceva de instalat aplicatia aia si dupa ca sa intrii pe site si te puteai juca orice joc de pe site-ul deschis pe calculator, folosind telefonul.

| luisanamy a răspuns:

M-am uitat dar nu am gasit nimic, nu am idee cum se numeste.