| Ascker a întrebat:

Am avut un joc cu roboti care se juca in doi, e vechi merge si pe calculatoare vechi, si puteai sa joci si unul impotriva celuilat unu era albastru si unu rosu, stie cineva ce joc ca nu mai stiu cum ii zice?

6 răspunsuri:
| AndromedaGXY a răspuns:

''Portal 1'' dar e si ''portal 2'' si e mai misto

| Ascker explică (pentru AndromedaGXY):

Nu e asta, e unu joc care nu necesita placa video nici foarte sofisticat

| babalacu a răspuns (pentru Ascker):

Ai gasit numele jocului? daca da damil si mie.

| Ascker explică (pentru babalacu):

Nu l-am gasit inca

| Ascker explică (pentru babalacu):

In sfarsit l-am gasit, deci jocul pe care il cautam eu este Future Cop

| babalacu a răspuns:

Daca ai gasit numele jocului pe care-l descrii, te rog sa mi-l lasi.