| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

vreau sa-mi dati un sfat: ce antivirus este cel mai bun in 2017 si daca l-ati incercat? Multumesc

Răspuns Câştigător
| TeRogLasama a răspuns:

Kaspersky Am avut un trojan + inca 2 virusi dintr-o singura scanare m-a scapat de ei.Si el te pazeste pe internet eu am descarcat ceva de pe net si era virusat instant la sters din pc ul meu. Opinia mea asta e

| Valentin_Vali_1998_1858 explică (pentru TeRogLasama):

Eu spun ca se compara cu Bitdefender am urmarit un material pe Youtube si e cam acelasi lucru amandoua antivirusurii blocheaza paginile cu virusii de pe net cand ai un virus pe pc til sterge dar la Kaspersky merge mai rapid!

| TeRogLasama a răspuns (pentru Valentin_Vali_1998_1858):

Da merge mai rapid pentru PC-urile mai bunicele ca altfel creeaza lag rau de tot.

4 răspunsuri:
| FTLStyle a răspuns:

Malwarebytes,eu cred ca e cel mai bun antivirus+este free

| Robert_Vaduva_Ionut_1995 a răspuns:

Eu iti propun Avast! Acum tu alegi!