| Tuca_Bogdan_1997 a întrebat:

Buna ziua vreau si eu ajutorul la eroarea asta de la gta v de pc, Social club failed to initialize.Eror code:17. Press ok to view and online support article to help resolve this issuse.Press cancel to exit, imi intra jocul se incarca si imi da eroarea asta si vreau sa ma ajutati ca sa inteleg ce sa fac.

4 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Daca e piratat, e de asteptat. Daca nu incearca sa reinstalezi jocul sau Social Club

| Liposchi_Laurentiu_2000 a răspuns:

Din cauza social club poate reinstaleaza-l

| Entryon a răspuns:

E piratat?

| Tuca_Bogdan_1997 explică:

Jocul e piratat si am incercat sa il reinstalez, la fel si social clubul.