| dedina a întrebat:

Bunna TPU imi puteti spune si mie cum imi pot face in id de mes?

2 răspunsuri:
| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Intri in yahoo messenger si iti va aparea sa te loghezi cu id si parola mai jos de acestea iti apare (Get a new yahoo! id) o selectezi si iti va intra intr-o pagina unde iti vei introduce date pentru id

| HorrorLife a răspuns:

Buna. Pai intri pe http://mail.yahoo.com şi faceţi click pe "Sign up" iti introduci datele Introduci din nou codul postal (ex: 1111 ) şi selectaţi ţara ( România ) si apoi scrie ca ti-ai facut contul.