| FightForYourself a întrebat:

Bunnnn deci am inceput sa joc League of Legends de curand si as dori niste sfaturi despre cum sa il,, construiesc" pe Ashe..sunt destul de bun cu el dar cred ca ar merge si mai bine! Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

In curand timp o sa devi mai experimentat si nu o sa iti mai placa Ashe crede-ma, poftim niste build-uri pentru Ashe:http://www.mobafire.com/league-of-legends/champion/ashe-13

| celdinumbra a răspuns:

Ashe este un campion foate bun chiar daca costa putin.Eu am level 30 si nu m-am plictisit de ea.Cel mai bun build pentru Ashe mi se pare acesta:
-incepi cu sabia lui doran
-construiesti sabia infinitului
-apoi cutit static
-spada insetata de sange
-dansatorul fantoma(intre timp vinzi sabia lui doran)
-uraganul lui runan
-si inca o sabia infinitului

Cu acest build vei avea viteza de atac atac dmg si sansa de critica.Ar trebui sa incerci prima oara cu boti acest build. Daca vrei imi raspunzi si poate jucam amandoi. FUNDA.