| Tpeuuuu99 a întrebat:

Call Of Duty Modern Warfare 2 sau alta versiune din aceasta serie merge multiplayer fara donatii?

3 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Jocul e 25 euro pe steam, deci normal ca trebuie sa il cumperi ca sa poti juca multiplayer.

Tu ai alege sa dai 25 euro in timp ce altii il iau pe gratis care e la fel ca originalul? Nu cred.

Bafta!

| Tpeuuuu99 explică (pentru Mafiotu007):

Pai asta e faza, bun il descarc de pe net, dar il pot juca in multiplayer?

| Mafiotu007 a răspuns (pentru Tpeuuuu99):

Ti se pare corect ca tu sa il iei pe gratis in timp ce altii cumpara cu 25 euro?

Nu, nu poti juca multiplayer daca il iei de pe net.