| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat as putea sa iau pe urmatorul calculator :

-Amd Athlon II X4 640
-4gb RAM DDR3
-Amd radeon Hd 6670
-Gigabyte Technology Co ltd. M68MT – S2P

L-am luat nou in 2012, dar acum as vrea altul! Nu am avut nicio problema cu el niciodata, trebuie doar putin curatat!

4 răspunsuri:
| Laurian1999 a răspuns:

Poti sa iei cam 1500 de lei pe el. Este un calculator de gaming foarte bun. Procesorul are nevoie insa de o racire mai puternica, deoarece chiar daca e quad-core el se incalzeste destul de puternic si are nevoie de acesta. Insa unitatea e perfecta pentru jocuri, navigat, referate, proiecte.

| anonim_4396 explică (pentru Laurian1999):

In nici un caz nu mai iau 1500 de lei pe el! Eu am dat 1600 cand l-am luat! Ma gandeam daca iau 1200 e perfect!

| Laurian1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca 1150.

| anonimguy3 a răspuns: