| FuegoJr a întrebat:

happy

Îmi va merge GTA 4 sau NFS Shift 2 pe acest pc? :
Procesor: AMD Athlon II X3 435, skt AM3 2900 MHZ (Are și suport pentru. memorii ddr3)
Placă de bază: Gigabyte Ga-M68MT-S2P socket AM3
RAM: Sycron 4GB ddr3 1333MHz
Placă video: ATI Radeon HD 4350, 1GB.

Mulțumesc.

12 răspunsuri:
| FuegoJr explică:

Mă, vă apucă la ore fixe?

Răspuns utilizator avertizat
| nfs10 a răspuns:

Frate o sa-ti mearga orice joc vrei tu chiar si nfs most wanted 2

| Raressh69 a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intr-o.aspx
orice joc;) dar sa ai java instalat.ca na asa impune siteu

Răspuns utilizator avertizat
| FuegoJr explică (pentru feli79):

Ho laughing nu vă certați, apropo. raress95, încă nu am pc-ul, de asta eram curios ca să știu dacă să îl iau sau nu.mersi oricum happy

| Raressh69 a răspuns (pentru feli79):

Vb frumos tuz neamu m-ati de prost educat ce esti. daca ceva nu iti convine taci in natia m-ati.si nu mai pune intrebari pe acest site copil de 12 ani care te`o fatat mata

Răspuns utilizator avertizat
| Raressh69 a răspuns:

Pai da`l in mortii masi de avortatlaughing

| FuegoJr explică (pentru Raressh69):

laughing)) deci totuși, mă ajută și pe mine cineva? ^^ v-am zis, pc-ul nul am încă deci cu Sistem requirments lab n-am ce face, dar mersi oricum. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Raressh69 a răspuns:

Stiu.am inteles...ma iau si eu de borala alalaughing