| Stefan_Alex_1998 a întrebat:

Cand am intrat pe calculator astazi nu imi mergea sunetul. Am instalat un driver care era pentru placa mea de sunet. nici asa nu a mers. In device manager nu e nici o problema. Cand am dat sa imi caute ce problema am, mi-a gasit HARDWARE CHANGES MIGHT NOT HAVE BEEN DETECTED! Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Sebastian234 a răspuns:

Vezi daca boxele sunt conectate in calculator. Dupa aceea, vezi daca boxele sunt pornite si dupa aceea mai verifica odata in computer. P.S! Boxele trebuie sa fie bagate in cerculetul verde din FATA SAU DIN SPATELE computerului tau. Daca nu merge nici asa, cumpara-ti casti!

| Sebastian234 a răspuns (pentru Sebastian234):

In computer ma refer la Control Panel/Sounds