| ThePrinceJoker a întrebat:

Cand am jucat prima data Hitman: Contracts si eram in azillul acela de la inceput...m-am oprit langa un nebun sa vad ce zice... vorbea romana dar jocul il aveam in engleza zicea ceva :ca ii tine la subsol.voi ce parere aveti

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Eu spun ca e un Easter Egg(un fel de continut extra in gameplay)Jocurile sunt facute de Square Enix, deci ai putea sa cauti informatii pe pagina lor.

| ThePrinceJoker explică (pentru Mandeliu):

Da dar e ciudat jocul e englez si un nebun vorbea clar romana

| ThePrinceJoker explică (pentru ThePrinceJoker):

Repeta aceleasi cuvinte

| Mandeliu a răspuns (pentru ThePrinceJoker):

Poate un roman de la Square Enix a facut asta(nu stiu daca sunt romani la Square Enix)

| Mandeliu a răspuns (pentru ThePrinceJoker):

Bravo tiehappyE interesant, chiar foarte.