| vasilik92 a întrebat:

Cand deschid pc imi scrie pe monitor,, out of range" si nu imi mai apare altceva nu mi se mai deschide ramane asa cu scrisul asta...ce trebuie sa fac? dau funda

6 răspunsuri:
| Nicu9715 a răspuns:

Scoate cablul din monitor in timp ce merge si baga-l iar

| Alexandru643 a răspuns:

Salut,vasilik92 pune un screen mai usor vom vedeam problema, ori daca nu incerca sa intri prin "safe mode"(modul de siguranta al windowsului)

| vasilik92 explică (pentru Alexandru643):

Poate fii din cauza windowsului? inainte aveam xp acum am7...

| Alexandru643 a răspuns (pentru vasilik92):

Poate sa fie din mai multe puncte de vedere, ca de ex: placa video sau placa de baza..., pune un screen mai bine, iti ea citeva minute s-o faci, astept.

| vasilik92 explică (pentru Alexandru643):

De unde pot sa intru in safe mode ca i-am schimbat screen-ul si nu merge...pe alt monitor merge dar asta se deschide pana apare imaginea de la windows 7 pe mijlocul ecranului si dupa imi apare out of range