| Liqua a întrebat:

Cand deschid PC-ul imi apare o fereastra cu "USER:" "PASSWORD:" si trebuie sa scriu de fiecaredata user-ul si parola nu am. Iar cand inchid trebuie sa dau pe o sageata in jos sa selectez restart, turn off,... A devenit enervanta chestia asta si am vazut ca se poate schimba atunci cand inchizi sa apara doar cele trei optiuni uzuale :log off, shut down si restart.cum sa fac sa apara doar cele trei?

2 răspunsuri:
| backback a răspuns:

In primul rand deschizi calculatorul si dai asa :start->control panel->User Accounts->alegi acountul tau->remove my password ^^ asa scapi de aia cu user-ul si parola funda?^_^

| Liqua explică:

Nu am parola.Fii mai atent cand citesti...iar funda o dau pe data de 20.