| SweetThings a întrebat:

Încercam să fac eu ceva...şi am reuşit...să fac şi mai rău. Când vreau să închid calculatorul dau start-shut down şi îmi apare altefel.cam greu de explicat.e de la Microsoft windows xp professional şi mai jos mă întreabă what do you want the computer to do? asta nu mă deranjează aşa tare dar când deschid pc-ul trebuie să scriu user, parola(dar de fapt nu e nici o parolă).nu mai vreau să-mi apară aşa.vă rog să-mi spuneţi ce să fac să nu-mi mai apară dau fundă

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Uite aici tutorialul asta si fundita de rigoare http://www.220.ro/faze-tari/Autologare-In-Windows/k39os1GZN8/

2 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai bagati w7 si scrii pe google download w7 activator sau activator pentru xp, bft, sunt mai multe activaotare, vezi care iti merge, daca tot nu te deskurci da-mi mesaj

Răspuns utilizator avertizat