| gigelfronegigi a întrebat:

Cand intru in fifa 13 sau 14 de pe laptop se deschide, merge bine nu se inteapa, daca dau la kick off ma lasa sa aleg echipele, si dupa ce dau sa inceapa meciu mi se inchide jocu. La fifa 12 11 10 n-am problema asta...de la ce e?

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

E simplu. Laptopul nu iti duce, jocul e prea puternic. Incearca sa dai toate setarile la low si incearca iar. daca tot nu merge nu iti duce laptopul.ps laptopurile nu sunt bune de gaming.

| gigelfronegigi explică (pentru Hitback):

La un prieten cu laptopul mai slab decat al meu ii duce f bine. eu am 4 GB ram, 2Ghz si 1gb placa video

| Hitback a răspuns (pentru gigelfronegigi):

Da dar tu ai probabil placa video integrata care e mai slaba. Poate colegu tau are dedicata.ia intreaba-l