| Bucataru_Cosmin_1997 a întrebat:

Cand intru pe counter mi se blocheaza quit optiuni new game nu pot apasa pe ele si ma incurca cand al dezinstalez si il instalez iar tot nu imi merge am instalat 5 countare dar tot nu a mers puteti sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Dupa ce il dezinstalezi, vezi acolo unde era jocul ca au ramas fisiere, sterge-le de tot si apoi instaleaza counter-ul.

ar trebui sa fie totul ok.

| Bucataru_Cosmin_1997 explică (pentru ishallhelpyou):

Mi-am reinstalat windowsul dar acum nu mai am problema asta dar can intrupe orice server al f mare lag si imi apar niste puncte si linii albe pe mapa